Kontakt

Kontakt - Studio Animacji Przetwor.com - Michał Lewandowski

Hej, nazywam się Michał Lewandowski, jestem założycielem Studia Animacji – Przetwor.com. Jestem animatorem z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Tworzę animacje 2D i 3D dla agencji marketingowych, eventowych i indywidualnych klientów. Jeśli szukasz profesjonalnych i kreatywnych rozwiązań w zakresie animacji, jesteś we właściwym miejscu.

Dlaczego warto wybrać Przetwor.com?

  • Elastyczność projektów – dostosowuję się do Twoich potrzeb i oczekiwań, oferując animacje na miarę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz animacji edukacyjnej, reklamowej czy korporacyjnej zapewniam Ci najwyższą jakość i oryginalność.

  • Pełne zaangażowanie – animacja to moja pasja i sposób na życie. W każdy projekt wkładam całe serce i umiejętności, dbając o każdy szczegół i efekt końcowy. Nie boję się wyzwań i zawsze staram się przekroczyć Twoje oczekiwania.

  • Skuteczne reklamy – wiem, jak stworzyć animacje, które przyciągną uwagę i zainteresują odbiorców. Korzystam z najnowszych trendów i technologii, aby Twoje filmy reklamowe były efektywne i przynoszące rezultaty. Z Przetwor.com zwiększysz swoją widoczność i zbudujesz pozytywny wizerunek.

Jeśli masz jakieś pytania to skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzę Ci najlepsze rozwiązania. Nie czekaj, zamów animację już dziś i zaskocz swoich klientów!

+48 536 562 890

michal@przetwor.com